Nasza kolekcja składa się z winylowych i tekstylnych oklein ściennych, które są u nas dostępne w 90 wzorach i ponad 2000 kolorów. Natomiast dzięki aplikacji Digital Wallcollection i nadrukom +print można teraz mieć własny wkład w projektowanie winylowych pokryć ścian. Digital Wallcollection to internetowa kolekcja winylowych oklein ściennych. Za pomocą programu Digital Wallcreator można dostosować dostępne wzory oklein do swoich wymogów i umieścić je na ścianach wirtualnego pomieszczenia. Oferujemy też usługę Vescom +print, która umożliwia nadrukowanie na okleinach ściennych wybranych przez siebie obrazów.

Larak

Tonga

Ketoy

Florence

Greenbo

Millwood

Onari

Sylvan

Palena

Ventura

Veneto

Venetia

Spirit

Spira

Smooth

Relief

Picardy

Orissa

Normandy

Mechanica

Luxura

Hexagon

Evian

Epoque

Decor

Crafty

Connect

Brittany

Bradford

Bandra

Bandol

Copan

Boyd

Aikin

Kilby

Cantin

Detroit

Fragment emboss

Flash back

Fractal emboss

Fizzle graphic

Kaleidoscop

Tabaz Silk

Shambala Silk

Saray Silk

Sagar Silk

Princes lace silky

New voyages silky

Madurai silky

Lost horizon Silk

Kerala silky

Deep spaces silky

Chennai silky

Chateau chinon Silky

Chandra Silk

Ayesha Silk

Terralin

Spica

Ringolin

Puntolin

Muralin

Montalin

Mesalin

Linum

Linolin

Linola

Lin Titania

Irish Heritage

Golden Flax

Espalin

Casalin

Artlin

Versailles Emboss

Veneer Emboss

Twine

Tangle

Sway Embroider

Strie

Slide

Silhouette embroider

Nexus

Meteor

Flux

Dash

Sinkiang

Sazan

Saria

Ogami

Morris

Linville

Linosa

Hope

Ganzu

Galiano

Djerba

Bolsena

Basic

Valencia

Tupai

Trinity

Shannon

Seneca

Roxen

Navajo

Melvin

Chambri

Sagara

Nero

Mink

Bioko

Belton

Willow

Solid

Tessera

Salto

Safra

Rainy

Pleso

Holt

Colour Choice

Hauki

Clark

Bolter

Allen

Albert

Winylowe okleiny ścienne
Winyl jest bardzo funkcjonalnym materiałem do wystroju ścian. W połączeniu z bawełnianym nośnikiem jest niezwykle solidny, trwały, odporny na światło, przebarwienia, zarysowania i uderzenia. Ponadto wygląda jednolicie po nałożeniu i jest łatwy w konserwacji. Wszystko to sprawia, że nasze winylowe okleiny ścienne można śmiało eksploatować przez okres dziesięciu do piętnastu lat.
Winylowe okrycia ścienne Vescom są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest wytrzymałe i higieniczne pokrycie ścian. Mogą być stosowane w pomieszczeniach, które muszą spełniać najbardziej surowe wymogi czystości. Aby zapewnić im dodatkową ochronę przed powstawaniem plam i działaniem chemikaliów, dostarczamy je także z powłoką Vescom Protect.

Tekstylne okleiny ścienne
Tekstylne okleiny ścienne Vescom nadają wnętrzu naturalny charakter. Okleiny bawełniane, lniane, jedwabne i z włókien syntetycznych – oferujemy szeroką gamę materiałów zróżnicowanych pod względem ciepła i mnogości zastosowań. Są dostępne w wielu kolorach i wzorach i idealnie pasują do wystroju zarówno mieszkań, jak i pomieszczeń biznesowych. Tekstylne okleiny ścienne Vescom ożywią każde wnętrze.

Okleina ścienna przeznaczona do prezentacji i pokazów

Okleina ścienna firmy Vescom zmienia ścianę w powierzchnię do wykorzystania podczas prezentacji i pokazów. Okleina ścienna może pełnić funkcję ekranu projekcyjnego, służącego także jako suchościeralna tablica, która w dodatku jest magnetyczna. Idealne rozwiązanie dla biur, pomieszczeń konferencyjnych i szkoleniowych, działów marketingowych i pracowni projektowych.